Menu

Pani Mądralińska

Porady, wskazówki, wspieranie, gadanie...

Wiosna

wyslij_list

wiosna

 

Pani Mądralińska, odkąd pamięta, kocha wiosnę miłością stuprocentową i platoniczną. To znaczy, że wiosna kojarzy jej się bardzo sielankowo, radośnie i szczęśliwie, bez żadnego sensownego powodu.

 

Pani Mądralińska, jak większość mądralińskich uwielbia, gdy słońce wstaje wcześnie, a dzień jest coraz dłuższy i można wreszcie wyjść na normalny długi spacer. Nieobca jest Pani Mądralińskiej aktywność fizyczna, głównie pod postacią spaceru, marszu i lekkiego biegania po terenach leśnych, bo jakoś czuję się po tym zrelaksowana i pełna endorfin, a i oddycha tak, jak się nauczyła wiele lat temu na pewnym kursie, i już jej tak zostanie pewnie do ostatniego wydechu....

 

 

Bo wiosna niesie ze sobą nadzieję. Nie obiecanki macanki. Nie słowa bez pokrycia. Nie krzywe uśmieszki. Tylko prawdziwą i solidną nadzieję. A przez to, siłę do spełniania marzeń, czy jak kto woli, realizacji planów. Pod tym względem tylko postanowienia noworoczne mogą z wiosną konkurować. A i tak ostatecznie wiosna wygra.

 

Pani Mądralińska życzy sobie i wszystkim, żeby ta wiosna była wyjątkowo wspaniałym, twórczym i miłośnie pięknym czasem.    Wiosna A. D. 2018.

 

© Pani Mądralińska
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci